Maak kennis met de mensen van Dino4

De medewerkers van Dino4 zijn gedreven om de dienstverlening op maat en met de menselijke maat te verzorgen. Onze adviezen, benadering en aanpak zijn doorgaans verfrissend en oorspronkelijk en daarmee niet per se in de maat.

Ben Jonkeren

Meer over mij

“Bouwer en creatieve, inspirerende
verandermanager gericht op de ontwikkeling van elk individu”

partner
T 06-5585 8127
E ben.jonkeren@dino4.nl

 

Neelke Mateboer

Meer over mij

"Aandacht voor de mens als succesfactor
bij iedere verandering"

adviseur
T 06-11483404
neelke.mateboer@dino4.nl

 

Gert-Jan de Graaf

Meer over mij

Gert-Jan de Graaf

"Vakmanschap is meesterschap,
kennisdelen is kracht, alles draait om mensen."

partner
T 06-5533 7440
gertjan.degraaf@dino4.nl

Kirsten Kouwenhoven

Meer over mij

"Gedreven, flexibel, enthousiast en
mensgericht; niemand is hetzelfde"

adviseur
T 06- 50493023
kirsten.kouwenhoven@dino4.nl

Jan Huiskes

Meer over mij

Jan Huiskes

"Enthousiast, zorgvuldig, actief,
soepel meeverend"

adviseur
T 06-21996752
jan.huiskes@dino4.nl

Eke Blanksma

Meer over mij

“Communicatieve en proactieve
bruggenbouwer”

adviseur
T 06- 15542004
eke.blanksma@dino4.nl

Rob Sweijen

Meer over mij

"Een echte peoplemanager met
empatisch vermogen"

adviseur
T 06- 15466057
rob.sweijen@dino4.nl

Stef Canters

Meer over mij

"Bruggenbouwer tussen mens, techniek en processen"

adviseur
T 06- 11467361
stef.canters@dino4.nl

Linda van Beem

Meer over mij

Officemanagement
T 06-23406364
linda.vanbeem@dino4.nl

Onze associates

BartJan Leegwater

"Op zoek naar daadwerkelijk toegevoegde
waarde voor de opdrachtgever"

Dirk Koster

“Expert, samenwerker, details
vanuit de grote lijn”

Alice Strating

"Mens is kritische succesfactor
in elke verandering"